Loading…

Gmina Dąbrówno Członkiem ZLOT

 

 

Aktualny czas, szczególnie trudny dla branży turystycznej jeszcze bardziej uświadomił potrzebę wspólnego działania i budowania marki Mazury Zachodnie. Niezwykle miło nam poinformować, iż w dniu 09 lutego 2021 roku w poczet Członków ZLOT wstąpiła Gmina Dąbrówno. To kolejny samorząd, który docenił istotną rolę turystyki w budowaniu marki regionu. Razem możemy więcej.

Na terenie Gminy Dąbrówno na przestrzeni ostatnich kilku lat nastąpił rozwój infrastruktury turystycznej. W tym czasie powstały  miejsca wypoczynku i rekreacji, pomosty, wiaty, place zabaw i siłownie zewnętrzne, a także cztery oznakowane szlaki rowerowe o łącznej długości prawie 80 kilometrów. Niewątpliwym atutem gminy są jeziora, których w całej gminie jest aż dwanaście. Na przyjezdnych czekają hoteliki, gospodarstwa agroturystyczne oraz kwatery prywatne. Dzięki niezwykłemu położeniu na przesmyku dwóch jezior, wyjątkowym warunkom przyrodniczym i krajobrazowym Dąbrówno i jego okolice są chętnie odwiedzane latem przez turystów.

Zakres naszej współpracy to m. in. promocja turystyczna obszaru gminy, wspieranie i wspomaganie działania informacji turystycznej, opiniowanie i wspieranie planów rozwoju i modernizacji infrastruktury turystycznej.

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Jana III Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account