plcsende
Loading…

ZLOT blogerów turystycznych na Warmii i Mazurach

Zadanie „ZLOT blogerów turystycznych na Warmii i Mazurach” otrzymało dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w wysokości 18 500 zł.

Potrzeby dzisiejszych turystów to przede wszystkim chęć przeżywania niezapomnianych chwil. Przedłużający się lockdown w Polsce z powodu pandemii COVID-19 potęguje potrzebę podróżowania i zmiany otoczenia. Turyści najczęściej podejmują decyzje wyjazdowe bazując na tym, co widzą w internecie. Współpraca z blogerami to “oczywista oczywistość” w dzisiejszej rzeczywistości marketingowej. Ich artykuły mają realny wpływ na decyzje kierunku wypoczynku krajowego. Stowarzyszenie ZLOT zaprosiło 5 znanych blogerów podróżniczych z Polski, nagrodzonych w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Każdy z nich spędzi minimum 3 dni w regionie Mazur Zachodnich. W trakcie pobytu, ukazywać się będą na bieżąco stories i posty na Instagramie oraz posty na Facebooku.

O atrakcjach, zabytkach sakralnych, kuchni, aktywnym wypoczynku w kajaku i na rowerze, turystyce w rytmie slow opisywać będą:

ZnajKraj

Podróże w naturze

Podróże bez ości

Bartek w podróży

Paragon z podróży


 

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account