plcsende
Loading…

Fundacja Banku Pekao imienia dr. Mariana Kantona wspiera działania ZLOT

Kolejny pomysł Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Ostródzie polegający na eliminowaniu barier w podróżowaniu przez osoby niesłyszące z regionu Mazur Zachodnich uzyskał grant w konkursie „Jesteśmy blisko” organizowanym przez Fundację Banku Pekao SA imienia dr. Mariana Kantona.

„Jesteśmy blisko” to inicjatywa, w której Banku Pekao SA Oddział w Ostródzie, zachęca swoich pracowników by wzięli odpowiedzialność  za swoje otoczenie, za środowisko naturalne, edukację, zdrowie oraz pielęgnowanie historii i tradycji.

Już w najbliższą sobotę 12 czerwca ze środków przekazanych przez fundację sfinansujemy rejs po Kanale Elbląskim na trasie Szlakiem Starych Pochylni, następnie zwiedzimy Pasłęk -  tu obowiązkowo degustacja lodów w rodzinnej lodziarni z długą tradycją oraz potraw ze ślimaków w Bistro Ślimaka. Na zakończenie grupa wolontariuszy z Banku Pekao SA Oddział w Ostródzie pozna na czym polega Kultura Głuchych a także nauczy się podstaw języka migowego podczas wspólnego ogniska w Miłomłynie.

Cieszymy się, że pracownicy Banku Pekao SA zaangażowali się na rzecz lokalnej społeczności osób niesłyszących i ich rodzin mieszkających na Mazurach Zachodnich. Miejsca, w którym mieszkamy i pracujemy obok siebie.

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account