plcsende
Loading…

Projekt ZLOT doceniony przez Marszałka

02 września 2021 r. podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki na Zamku w Kętrzynie, Dyrektor Biura Pani Marlena Rogowska odebrała z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina, gratulacje za realizację zadania publicznego „ZLOT blogerów turystycznych na Warmii i Mazurach”.

Zadanie to otrzymało dofinansowanie w wysokości 18 500 zł i było realizowane od 01 maja do 15 lipca 2021 r. Celem głównym projektu „ZLOT blogerów turystycznych na Warmii i Mazurach” było przeprowadzenie działań e-marketingu w internecie z wykorzystaniem aktywności blogerskiej oraz elementami promocji poprzez kanały social media.

Stowarzyszenie ZLOT zaprosiło 5 znanych blogerów podróżniczych z Polski, nagrodzonych w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Każdy z nich spędził minimum 3 dni w regionie Mazur Zachodnich. W trakcie pobytu ukazywały się stories i posty na Instagramie oraz Facebooku.

O atrakcjach, zabytkach sakralnych, kuchni, aktywnym wypoczynku w kajaku i na rowerze, turystyce w rytmie slow pisali:

- Bartek w podróży

- Paragon z podróży

- ZnajKraj

- Podróże w naturze

- Podróże bez ości

Efekty ich pobytu w postaci artykułów są dostępne pod linkiem https://mazury-zachodnie.pl/aktualnosci/1068-zlot-blogerow-turystycznych-na-warmii-i-mazurach

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account