Loading…

Goniec na Szlaku Zamków Gotyckich

W imieniu stowarzyszenia gmin „Polskie zamki gotyckie” zapraszamy do współpracy w zakresie budowy oraz aktualizacji informacji na platformie internetowej Goniec na Szlaku Zamków Gotyckich – goniec.zamkigotyckie.org.pl, przygotowanej dla trasy 16 zamków gotyckich: Bytów, Człuchów, Malbork, Gniew, Sztum, Kwidzyn, Lębork, Nowe, Ostróda, Nidzica, Działdowo, Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Hotel Zamek Ryn, Hotel St. Bruno w Giżycku. Z powodu, że przewodnik powinien spełniać swoją funkcję użytkową prosimy o przesyłanie informacji o ciekawych i godnych polecania turystom imprezach, które odbędą się w 2023 roku. Prosimy także o przesłanie informacji o atrakcjach które nie zostały zamieszczone w przewodniku a są warte odwiedzenia. Czekamy także na linki do filmów o zamkach oraz imprezach historycznych. Wszystkie informacje można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Przewodnik jest działaniem współfinansowanym ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego oraz Samorządu województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account