plcsende
Loading…

Konkurs na Pamiątke Regionu Warmii i Mazur

 

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „Pamiątka regionu Warmii i Mazur”, którego celem jest pozyskanie pamiątki, kojarzącej się z regionem, symbolizującej jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje.

Technika wykonania prac jest dowolna, może to być m.in. rzeźba, płaskorzeźba, grafika, wyrób plecionkarski, kowalski czy innej dziedziny rękodzieła artystycznego. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie do 30 czerwca 2020 roku, a ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi do 20 sierpnia 2020 roku.Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w łącznej kwocie 10 tys. złotych. Więcej informacji o konkursie oraz regulamin i kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie: https://warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci/5339-pochwalmy-sie-regionalnymi-pamiatkami

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account