Loading…

Mazury Zachodnie w TV - Kampania #OdpoczywajwPolsce

Celem akcji jest zainspirowanie Polaków do podróżowania po kraju. Akcja została opracowana przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi.

Kampania rozpoczęła się 6 czerwca i potrwa osiem tygodni. W tym czasie Polacy będą mogli zapoznać się z ofertą turystyczną wszystkich regionów kraju. Atrakcje Warmii i Mazur zostały wyemitowane 14 czerwca w cyklu „PnŚ na lato – Odpoczywaj w Polsce”. Miejsca promowane w telewizji śniadaniowej zostały wskazane przez regionalne organizacje turystyczne. Nagrania na Mazurach Zachodnich koordynowała Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna w Ostródzie.

Szacowana oglądalność programu „Pytanie na Śniadanie” w weekendy wynosi ponad pół miliona widzów. Ponadto spoty zachęcające do wejścia na stronę internetową odpoczywajwpolsce.pl będą wyświetlane w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych: główne kanały i kanały tematycznych TVP oraz Polsat i Polsat News. Estymowana liczba kontaktów z reklamą podczas całej akcji wynosi prawie 160 mln. Dodatkowo kampania będzie wsparta reklamami internetowymi.

 

Zobacz jak prezentują się:

Iława
Skansen w Olsztynku
Kanał Elbląski

Więcej na stronie www.odpoczywajwpolsce.pl  www.polska.travel.pl   www.pot.gov.pl

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Jana III Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account