plcsende
Loading…

Weekend z TVS na Mazurach Zachodnich

Przed nami kolejny intensywny weekend pod znakiem promocji regionu #MazuryZachodnie w Telewizji TVS. Podczas 100 minut na żywo zaprezentujemy miasto Iława, miasto Ostróda. Pokażemy atrakcje w Powiecie Ostródzkim oraz Gminie Ostróda a także ofertę Muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Z nami przepłyniecie się Statkiem po trawie na Kanale Elbląskim. Poznacie uroki Jezioraka a wazka.net i Pogodna Sailing odpowiedzą na pytanie czy rejsy rodzinne i półkolonie na wodzie to nowy trend?

O noclegach na #MazuryZachodnie opowiedzą Dom Polonii w Ostródzie oraz Zielony Zakątek z Iławy. Śledźcie nasz profil: www.facebook.com/zlot.mazuryzachodnie Będziemy wrzucać zdjęcia zza kulis.

Kampania promocyjna region #MazuryZachodnie powstała na zlecenie Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Ostródzie.

W najbliższy piątek zaczynamy wakacyjną trasę po Polsce razem z programem "Weekend z TVS"

Na pierwszy ogień obieramy kierunek ZLOT mazury-zachodnie.pl

Jeśli chcecie spotkać ekipę TVS, wypatrujcie nas m.in. w Buczyńcu, Iławie czy Glaznotach, ale przede wszystkim - przed telewizorami

Weekend z TVS:
* pt. 17:55, 19:50
* sb. 10:05, 12:00, 15:20, 17:50, 19:40
* nd. 11:10, 12:55, 14:50

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account