plcsende
Loading…

Wizyta studyjna dziennikarzy z Czech i Słowacji

W ostatnich dniach lipca na terenie Mazur Zachodnich przebywała wizyta studyjna złożona z blogerów oraz dziennikarzy z Czech i Słowacji zorganizowana wspólnie przez Warmińsko - Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną i Zachodniomazurską lokalną organizację turystyczną, przy współpracy z dziennikarzami z Republiki Czeskiej oraz Republiki Słowacji. To kolejna już wizyta przedstawicieli mediów z krajów, w których nasza promocja regionu Mazury Zachodnie przyciąga coraz większą uwagę. Dziennikarze odwiedzili m.in.Iławę, Ostródę, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Olsztynek, a także skorzystali z rejsu po pochylniach na Kanale Elbląskim. Jakże miłym zaskoczeniem wśród gości okazały się nasze publikacje w języku czeskim: folder i mapa Mazury Zachodnie.

Mazury Zachodnie postrzegane są jako bardzo atrakcyjny pod względem krajobrazu, ale też miejsc historycznych region, z bardzo dobrą i zróżnicowaną infrastrukturą hotelową.

O atrakcjach i historii Mazur Zachodnich opowiadał Pan  Piotr Lisowski z Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników i jednocześnie Prezes naszej organizacji. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze efekty tej wizyty w postaci artykułów.

 

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account