Loading…

Dni Ostródy 2022

Piątek, 5 sierpień 2022 godz. 20:00 - niedziela, 7 sierpień 2022

Amfiteatr, Mickiewicza, Ostróda, 14-100

od 25 do 50 zł

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

Muzyczne

Drodzy Państwo, już dziś zapraszamy na Święto Naszego Miasta czyli Dni Ostródy 2022, które odbędą się w dniach 5-7 sierpnia 2022r.
Jak zwykle możecie Państwo liczyć na moc rodzinnych atrakcji, przygotowanych przez wszystkie jednostki miejskie, we współpracy z naszymi Partnerami. Na Bulwarze Europejskim organizowane będą animacje, konkursy, wystawy, działania rekreacyjne, a w ostródzkim Amfiteatrze odbędzie się część koncertowa oraz wystawa pokonkursowa #MiastoOstróda.
Gwiazdami tegorocznych DNI OSTRÓDY są:
- ROKSANA WĘGIEL
- SŁAWOMIR
- KWIATJABŁONI
- GRZEGORZTURNAU
Bilety na koncerty dostępne będą do sprzedaży już od 5 lipca, stacjonarnie w Amfiteatrze (pokój 105) oraz biurze Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej nad jez. Drwęckim, elektronicznie na https://ckostroda.interticket.pl/

Tradycją Święta Miasta stało się zwiedzanie Ostródy z tarasu piętrowego autobusu, tzw. "londyńczyka". Oprócz oglądania najpiękniejszych miejsc, będzie możliwość wysłuchania ciekawej opowieści przewodnika.

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account