Loading…

Zimowy Snajper - The European PRS Series 2023 Match 1

Sobota, 21 styczeń 2023 godz. 9:00 - niedziela, 22 styczeń 2023 godz. 16:30

IBION Strzelnica, Autodrom, Ostróda, 14-100

Sportowe

Nikomu nie trzeba przedstawiać zawodów Zimowy Snajper. Wydarzenie otwierające sezon strzelecki Long Range w Polsce z jego klasycznym Trójbojem i konkurencją Niespodzianka.

Tym razem czekają na Was aż 3 niespodzianki.
Pierwsza to zmiana obiektu. Przenosimy się z Marcinkowa pod Mrągowem na większy obiekt @ibion strzelnica Ostróda. Ogromne możliwości i pobliska ciekawa baza noclegowa to atuty tego obiektu.
Kilka słów historii...

Zimowy Snajper 21-22 stycznia 2023 skończy czternaście lat. Jak wiecie, pierwsze sześć edycji (lata 2010-2015) odbyło się na strzelnicy w Bartoszycach. Od 2016 roku strzelaliśmy na obiekcie @kssnajper w Marcinkowie gdzie gościliśmy przez kolejne siedem lat (2016-2022). Teraz przenosimy się na strzelnicę @Ibion do Ostródy, która będzie naszym nowym domem.
 
Druga zmiana to wprowadzenie w miejsce dotychczasowej konkurencji Niespodzianka 6 torowych zawodów wg przepisów PRS.
I po trzecie, już tylko technicznie - Zimowy Snajper otwierać będzie serię zawodów rankingowych PRS w centralnym zapłonie:
*Zimowy Snajper 21-22 styczeń 2023
*Ulfhednar MOA Culpa 23-25 czerwiec 2023
*Ulfhednar MOA Culpa Final 22-24 Wrzesień 2023
*Ulfhednar MOA Culpa 22lr 15-16 lipiec 2023
 
Poza tym... po staremu
Dwie klasy sprzętowe – Semi-Auto i Repetier. Klasycznie, w piątek, zawodnicy będą mieli możliwość zerowania karabinów oraz przeprowadzenia treningu. W sobotę strzelamy trójbój, w niedzielę zawody rankingowe PRS.
 
Na ok dwa miesiące przed zawodami opublikujemy szczegółowy Regulamin. Na miesiąc przed zawodami ruszy rejestracja . Tym razem skorzystamy z pomocy @portalstrzelecki.pl – naszego patrona medialnego, który zapewni także wyniki on-line i przygotuje profesjonalną relację.
 
Nowością będzie zasada, że pierwszych trzech zawodników Dwuboju(trójbój+PRS) będzie miało opłacone przez organizatora wpisowe na najbliższe zawody serii Ulfhednar Moa Culpa.
 
Niedługo kolejne informacje - lista wspierających nas sponsorów i organizacji oraz wiele innych.
Stay Tunned

 

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Kliknij "Zrozumiałem" jeśli to akceptujesz i zgadzasz się z Polityką Prywatności i plików cookies Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account