Mitglieder

ZLOT.

 

 

OSOBY FIZYCZNE

 

 

1.
AKTYWNA AGROTURYSTYKA

Paweł Dziedzicki

ul. Olsztyńska 4
14-133 Stare Jabłonki
+48 692 253 220
www.starejablonki.pl

2.
PLATTÓWKA

Anna Platte i Arnau Salvia Roige

Gierzwałd 45
14-107 Gierzwałd
tel. +48 733 602 887
www.platte.pl

3.
KOŃ NA BIEGUNACH

Monika Żurawska-Wiącek

Glaznoty 15A
14-120 Glaznoty
tel. +48 507 772 186
www.facebook.com/konnabiegunach/

4.
DOM RESTAURACYJNY U WOKULSKIEGO

Dariusz Pabich

ul. B.Prusa 2
14-100 Osterode
tel. +48(89) 641 09 40
www.uwokulskiego.pl
5.
ZIELONY ZAKĄTEK

Mariusz Jackowski

ul. Ostródzka 2A
14-200 Iława
tel. +48 515 267 830
www.zielonyzakatek-ilawa.infoturystyka.pl

6.
KOLONIA MAZURSKA MIERKI

Danuta Szkup

Mierki 61 b
11-015 Olsztynek
tel. +48 501 721 766
www.koloniamazurska.pl

7.
LEŚNA POLANA

Zbigniew Kołodziejczak

ul. Szeląg 33, Idzbark
14-100 Osterode
tel. +48 502 177 808
www.lesnapolana.mazury.pl

8.
APARTAMENTY 3 KOLORY

Krystyna i Jarosław Wypych

ul. Nad Kanałem 12
14-100 Osterode
tel. +48 693 848 320; +48 603 696 585
www.apartamentostroda.com.pl

9.
OSADA DANKÓW

Adrian Dankowiakowski

Wielimowo 4A
14-140 Miłomłyn
tel. +48(89) 641 31 58
www.dankow.pl

10.
PAJDA MAZUR

Maja Marć

Kątno 30B
14-133 Stare Jabłonki
tel. +48 696 096 012
www.pajdamazur.pl

11.
KARCZMA ŁABĘDŹ ***

ul. Marsa 2
14-200 Nowa Wieś
tel. +48 604 070 908
www.karczma-labedz.pl

12.
KOLORY MAZUR

Aldona Bojanowska

ul. Jeziorna 17, Kątno
14-133 Stare Jabłonki
tel. +48 601 830 544
www.kolorymazur.pl
13.
PAŁAC BAŁOSZYCE

Jarosław Ptach

Bałoszyce 25
14-240 Susz
tel. +48 601 553 045
www.palacbaloszyce.com

14.
TAILOR HOTEL SPORT & CONFERENCE ***

ul. Żeromskiego 38
14-300 Morąg
tel. +48 (89) 652 19 00
www.tailorhotel.pl

15.
PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Tomasz Kasprzak

ul. Rynkowa 3A
14-140 Miłomłyn
tel. 502 860 813
www.przystannawyspie.pl

16.
RESTAURACJA TAWERNA

Hanna Golubiewska i Jarosław Golubiewski s.c.

ul. Mickiewicza 21
14-100 Osterode
tel. +48 (89) 640 52 93
www.aktywna-turystyka.pl

17.
TRADYCJA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI „AUSTERIA”

Jarosław Piórkowski

Rychnowo 6B
14-106 Szyldak
tel. +48(89) 641 21 30
www.austeria.org

18.
CENTRUM OGRODNICZE JUSIS

Anna Jusis

ul. Szosa Elbląska 4
14-100 Osterode
tel. +48 603 424 142, +48 609 181 083
www.centrumjusis.pl

19.
KING PIN CLUB & RESTAURANT

Dariusz Olejniczak

ul. Jana Pawła II 9
14-100 Osterode
tel. +48(89) 642 30 77
www.kingpin.pl

20.
KAJAKI-KANU-DRWĘCA

Adam Kopiczyński

ul. Narutowicza 10
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel. +48 604 507 012
www.splywydrweca.pl

21.
F.H.U “U ZDZICHA”

Zdzisław Zembrzuski

ul. Przemysłowa 3
14-100 Osterode
tel. +48 601 650 388
www.uzdzicha.pl

22.
RESTAURACJA KRESOWA

Bożena Jakimowicz

ul. Sienkiewicza 10a/1
14-100 Osterode
tel. +48(89) 646 67 85
www.restauracja-kresowa-ostroda.pl

23.
ZSZ IM. SANDORA PETOFI

Dyrektor: Henryk Rybacki

ul. Sportowa 1
14-100 Osterode
www.ekonomik.webd.pl

24.
“EKOPOLAR”

Bartłomiej Ruciński

ul. Szosa Elbląska 4
14-100 Osterode
tel. +48 500 517 800
www.statkiempotrawie.com

25.
PRZEWOZY PASAŻERSKIE STATEK “CYRANKA”

Dorota i Krzysztof Rojewscy

ul. 3 Maja 19/2
14-100 Osterode
tel. +48 602 457 274
www.statki.ostroda.pl

26.
RESTAURACJA U CZAPY

Damian Majewski

ul. Jana III Sobieskiego 2a
14-200 Iława
tel. +48 724 999 903
www.uczapy.pl

27.
FIRMA SZKOLENIOWO-USŁUGOWA WAŻKA

Rafał Waszkiewicz

ul. Mieszka I 32a
14-200 Iława
tel. +48 660 688 245
www.wazka.net

28.
POGODNA SAILING

Grzegorz Rychlik

ul. 1-Maja 6/2
14-200 Iława
tel. +48 666 999 108
www.pogodnasailing.com

29.
HAPPY 7 NOCLEGI

Michał Walkowiak

Górka 8B
14-100 Osterode
tel. +48 503 636 633
www.happy7.pl
30.
GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE
KOZIA FARMA ZŁOTNA

Grzegorz Łaski

Złotna 29
14-300 Morąg
tel. +48 663 144 547
www.koziafarma.pl
31.
DWOREK MAZURSKI RUŚ

Krystian Szidel

Ruś 16
14-300 Morąg
tel. +48 501 497 769
www.dworekmazurskirus.pl
32.
PLAŻA RESORT
Bogaczewo 96
14-300 Morąg
tel. +48(89) 519 05 87
www.plazaresort.pl
33.
RESTAURACJA MŁYN POD MARIASZKIEM

Agnieszka Bukowska

Idzbarski Młyn 2
14-100 Osterode
tel. +48 794 206 945
34.
KLIMATY MAZUR

Marcin Cichocki

ul. Jeziorna 32, Kątno
14-133 Stare Jabłonki
tel. +48 508 266 518
www.klimatymazur.pl
35.
PSZCZÓŁKA NAUKA I ZABAWA W LESIE

Magdalena Łupaczewska

Lubstynek 25
14-260 Lubawa
tel. +48 513 176 560
www.pszczolkawlesie.com
36.
JERZWAŁD 14

Paweł Kaoka

Jerzwałd 14
14-230 Zalewo
tel. +48 690 143 355
www.jerzwald14.pl

STOWARZYSZENIA

37.
ZACHODNIOMAZURSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWODNIKÓW

Prezes: Piotr Lisowski

ul. Radosna 10
14-133 Stare Jabłonki
tel. +48 513 159 805
www.przewodnicypomazurach.pl

38.
STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA POLSKA

Hotel DOM POLONII **

ul. Pieniężnego 6
14-100 Osterode
tel. +48(89) 646 95 96
www.hoteldompoloniiostroda.pl

39.
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH

Adam Liedtke

ul. Dąbrowskiego 11A
14-200 Iława
tel. +48 513 496 525
www.sswmos.pl

 

 

OSOBY PRAWNE

 

 

40.
HOTEL SPA DR IRENA ERIS „WZGÓRZA DYLEWSKIE” SP. Z O.O.

Wysoka Wieś 22
14-100 Osterode
tel. +48(89) 647 11 11
www.drirenaerisspa.pl/wzgorza-dylewskie

41.
ŻEGLUGA OSTRÓDZKO-ELBLĄSKA SP. Z O.O.

ul. Grunwaldzka 49
14-100 Osterode
tel. +48(89) 670 92 14
www.zegluga.com.pl

42.
P.H.U. „MARTOM-TRAVELAND” SP. Z O.O.

ul. Spacerowa 2
14-133 Stare Jabłonki
tel. +48(89) 642 70 00
www.hotelanders.pl

43.
PLATINUM OSTRÓDA
SPÓŁDZIELNIA
ul. Wronia 45/175
00-870 Warszawa
tel. +48 517 961 719
www.apartamenty-ostroda.pl
44.
VEGA SP. Z O.O.
ul. Złota 61 lok 100
00-819 Warszawa
45.
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH MARPOL SP. Z O.O.
ul. Wyszyńskiego 31C lok. 2
14-200 Iława
tel. +48 662 008 593
46.
ŻEGLUGA PASAŻERSKA IRENEUSZ RUTKOWSKI
ul. Kwiatowa 1
14-140 Miłomłyn
tel. +48 884 252 997
www.zefir.ostroda.pl
47.
GRUPA CENTRUM DOBREGO SMAKU S.C.
ul. Olsztyńska 57
14-100 Osterode
tel. +48 89 647 72 01
www.grupacds.pl
48.
FOLWARK KARCZEMKA SP. Z O.O.
Karczemka 7
14-330 Małdyty
tel. +48 783 998 844
www.karczemka.pl
49.
JUMP OSTRÓDA SP. Z O.O.
ul. Grunwaldzka 55
14-100 Osterode
tel. +48 607 973 369
www.jumpworld.pl

 

 

JEDNOSTKI SAMORZĄDOWE

 

 

50.
GMINA OSTRÓDA

ul. Jana III Sobieskiego 1
14-100 Osterode
tel. +48(89) 676 07 00
www.gminaostroda.pl

51.
POWIAT OSTRÓDZKI

ul. Jana III Sobieskiego 5
14-100 Osterode
tel. +48(89) 642 98 00
www.powiat.ostroda.pl

52.
GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

ul. Mickiewicza 24
14-100 Osterode
tel. +48(89) 642 94 00
www.ostroda.pl

53.
GMINA MIEJSKA IŁAWA

ul. Niepodległości 13
14-200 Iława
tel. +48(89) 649 01 01
www.ilawa.pl

54.
GMINA DĄBRÓWNO

ul. Kościuszki 21
14-120 Dąbrówno
tel. +48(89) 647 40 87
www.dabrowno.pl

 

 

INNE PODMIOTY SEKTORA PUBLICZNEGO

 

55.
LUBAWSKIE CENTRUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ

ul. Biskupów Chełmińskich 1
14-260 Lubawa
tel. +48 573 003 719
www.lubawamojemiasto.pl

56.
MUZEUM BITWY POD GRUNWALDEM

Dyrektor: Szymon Drej

Stębark 1
14-107 Gierzwałd
www.muzeumgrunwald.pl

de_DEDeutsch
Skip to content