Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🚴‍♂️🌳🚴‍♀️ RAJD ROWEROWY WZGÓRZA DYLEWSKIE – 18 maja 2024r. 🌳🚴‍♂️🌲

maj 18 o godz. 11:00 - 19:00

🚴‍♂️🌳🚴‍♀️ RAJD ROWEROWY WZGÓRZA DYLEWSKIE – 18 maja 2024r. 🌳🚴‍♂️🌲
To wydarzenie, które niezmiennie od lat gromadzi entuzjastów rowerowych z całego regionu, stając się nieodłącznym elementem majowego kalendarza rekreacyjnych imprez.
👉 Zapisz się już teraz!
📝 Zapisy internetowe już otwarte! Nie przegap okazji i zarejestruj się:
Startując z Kajkowa, trasa prowadzić będzie przez urokliwe zakątki gminy Ostróda i Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, by ostatecznie osiągnąć swój cel – rodzinny piknik niedaleko szczytu Góry Dylewskiej. To miejsce, gdzie natura spotyka się z aktywnością fizyczną, a wspólna przygoda staje się pretekstem do integracji i zabawy.
Najwyższy punkt Parku Krajobrazowego, Góra Dylewska o wysokości 312 m n.p.m., wznosi się w Wysokiej Wsi, stanowiąc doskonałą nagrodę dla wszystkich uczestników rajdu. Jak co roku, po zakończeniu trasy czekać będzie na Was przyjazna atmosfera, ognisko oraz liczne atrakcje, które umilą czas spędzony na wspólnym spotkaniu.
Weźcie udział w rajdzie, zabierzcie swoich przyjaciół, rodziny i dołączcie do naszej rowerowej społeczności, by razem cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu pięknej przyrody Gminy Ostródy!🌲🚴‍♀️🌳

Szczegóły

Data:
maj 18
Godzina:
11:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/gminaostroda

Organizator

Gmina Ostróda

Miejsce wydarzenia

Kajkowo

Za przebieg wydarzenia odpowiada organizator

pl_PLPolski
Skip to content