Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

**Kabaret Hrabi – Lubię to!**

lipiec 13 o godz. 19:00 - 20:30

 

**Kabaret Hrabi – Lubię to!**
Przebojowe widowisko kabaretu Hrabi z udziałem zespołu muzycznego Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch).
Program „**Lubię to**” to kompilacja skeczów i piosenek, ze wszystkich programów kabaretu Hrabi. Gdy się coś lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nie ukochane przez samych artystów. Dobraliśmy jednak takie skecze i piosenki, które sprawiają przyjemność także i nam. Dając jednocześnie szansę widzom, którzy poznali Hrabi niedawno, by zobaczyli je po raz pierwszy.
Program „**Lubię to**” jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna i niech taką będzie.
Ten wieczór będzie zawsze wyjątkowy i tak, że o. Oka nie wyjmiesz.
Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz zespół muzyczny Bon Ton
————————
To wydarzenie zostało utworzone przez portal https://biletyna.pl – w razie pytań prosimy o kontakt: @biletyna.pl lub [email protected]
This event has been created by https://biletyna.pl – in case of questions please contact us: @biletyna.pl or [email protected]

Za przebieg wydarzenia odpowiada organizator

pl_PLPolski
Skip to content