Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielkanoc na Mazurach

marzec 29 o godz. 16:00 - kwiecień 1 o godz. 12:00

Zapraszamy serdecznie do spędzenia wyjątkowych Świąt Wielkanocnych w otoczeniu malowniczych krajobrazów Mazur, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a atmosfera rodzinna przeplata się z aktywnym wypoczynkiem.
𝗭𝗮𝗸𝘄𝗮𝘁𝗲𝗿𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲:
🐣Min. 3 noclegi w komfortowych pokojach w terminie 29.03-1.04.2024: Przyjedźcie do naszego przytulnego obiektu, gdzie zapewnimy Wam komfortowe noclegi, abyście mogli pełnią radości korzystać z każdej chwili Świąt Wielkanocnych.
𝗚𝗮𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗮:
🐣𝗪𝘆𝗸𝘄𝗶𝗻𝘁𝗻𝗲 𝘀́𝗻𝗶𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮: Rozpocznijcie dzień od aromatycznych zapachów kawy i świeżo przygotowanych potraw, które zaserwujemy Wam na wykwintnych śniadaniach.
🐣𝗦́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗦́𝗻𝗶𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗮𝗻𝗼𝗰𝗻𝗲: Zanurzcie się w świątecznym klimacie podczas specjalnego śniadania, gdzie na waszych talerzach pojawią się tradycyjne potrawy wielkanocne i wyjątkowe smaki mazurskiej kuchni.
🐣𝗣𝗿𝘆𝘄𝗮𝘁𝗻𝗲 𝘀𝘁𝗼𝗹𝗶𝗸𝗶: Każdej rodzinie przygotujemy osobisty stolik, byście mogli cieszyć się spokojem i intymnością przez cały pobyt.
🐣𝗢𝗯𝗶𝗮𝗱𝗼𝗸𝗼𝗹𝗮𝗰𝗷𝗲 𝘄 𝗽𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗸 𝗶 𝘀𝗼𝗯𝗼𝘁𝗲̨: Kulinarna podróż przez smaki regionu podczas wieczornych posiłków.
🐣𝗦́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗯𝗶𝗲𝘀𝗶𝗮𝗱𝗮 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗼𝗴𝗻𝗶𝘀𝗸𝘂: Niedzielna uczta przy ognisku, w towarzystwie muzyki na żywo, wzbogacona będzie unikalną kulinarną atrakcją – pieczeniem jaszczurów.
🐣𝗗𝗲𝘀𝗲𝗿𝗼𝘄𝘆 𝗯𝘂𝗳𝗲𝘁 𝘄 𝗥𝗲𝘀𝘁𝗮𝘂𝗿𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗣𝗮ł𝗮𝗰𝗼𝘄𝗲𝗷: W sobotę i niedzielę delektujcie się wykwintnymi deserami z bufetu w eleganckiej Restauracji Pałacowej.
🐣𝗢𝗯𝗶𝗮𝗱 𝗪𝗮𝗿𝗺𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗶 𝘇 𝗺𝘂𝘇𝘆𝗸𝗮̨ 𝗻𝗮 𝘇̇𝘆𝘄𝗼: Poniedziałkowa uczta kulinarna z regionalnymi daniami, przygotowanymi według tradycyjnych receptur z naturalnych składników od lokalnych dostawców.
𝗥𝗲𝗸𝗿𝗲𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗶 𝗥𝗼𝘇𝗿𝘆𝘄𝗸𝗮:
🐣𝗕𝗮𝘀𝗲𝗻, 𝘁𝗿𝘇𝘆 𝘀𝗮𝘂𝗻𝘆, 𝗷𝗮𝗰𝘂𝘇𝘇𝗶 𝗶 𝘀𝗶ł𝗼𝘄𝗻𝗶𝗮: Niech Wasz pobyt będzie nie tylko smaczny, ale także zdrowy. Skorzystajcie z bezpłatnego dostępu do basenu, sauny i nowoczesnej siłowni.
𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 𝗔𝗻𝗶𝗺𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆:
🐣𝗠𝗶𝗻𝗶𝗸𝗹𝘂𝗯 𝘇 𝗮𝗻𝗶𝗺𝗮𝘁𝗼𝗿𝗮𝗺𝗶 𝗱𝗹𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗼𝗱 𝟰 𝗹𝗮𝘁: Zorganizowane zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów, pełne kreatywności i zabawy.
🐣𝗠𝗮ł𝗽𝗶 𝗚𝗮𝗷 dla dzieci w przestrzeni Kregielni: strefa aktywności dla dzieci.
🐣𝗠𝗮𝗹𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗮𝗷𝗲𝗸 𝘇 𝗮𝗿𝘁𝘆𝘀𝘁𝗮𝗺𝗶 𝗿𝗲̨𝗸𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲ł𝗮 𝗮𝗿𝘁𝘆𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼: Dzieci odkryją swoją artystyczną duszę pod okiem utalentowanych twórców.
🐣𝗦́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝗞𝘂𝗹𝗶𝗻𝗮𝗿𝗻𝗮: Specjalne warsztaty kulinarne dla całych rodzin, poprowadzone przez Szefa Kuchni Hotelu Anders oraz zaproszonego specjlanego gościa.
🐣𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝘆 𝗽𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗸𝗮𝘄𝘆: Poznajcie tajniki przygotowywania aromatycznej kawy pod okiem eksperta Karola Kraszewskiego.
🐣𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗴𝗿𝘆 𝘄 𝗸𝗿𝗲̨𝗴𝗹𝗲 𝗶 𝗯𝗶𝗻𝗴𝗼: Zintegrujcie się podczas rodzinnej rywalizacji.
🐣𝗦𝗽𝗮𝗰𝗲𝗿 𝘇 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶𝗸𝗶𝗲𝗺 𝗽𝗼 𝗼𝗸𝗼𝗹𝗶𝗰𝘆 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘆𝗰𝗵 𝗝𝗮𝗯ł𝗼𝗻𝗲𝗸: Poznajcie uroki okolicy w towarzystwie doświadczonego przewodnika.
𝗕𝗲𝘇𝗽ł𝗮𝘁𝗻𝘆 𝗽𝗼𝗯𝘆𝘁 𝗱𝗹𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶:
💚Wszystkie dzieci do lat 3 oraz jedno dziecko do lat 5 (śpiące na łóżku rodziców) korzystają z pobytu bez dodatkowych opłat.
Dołączcie do nas, aby w pełni cieszyć się niezapomnianymi Świętami Wielkanocnymi na Mazurach, gdzie każdy element programu został starannie zaplanowany, aby dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń i radości.
𝗭𝗮𝗰𝘇𝗻𝗶𝗷 𝗦́𝘄𝗶𝗲̨𝘁𝗮 𝘄𝗰𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗹𝘂𝗯 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗻́ 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶 𝗱ł𝘂𝘇̇𝗲𝗷! 𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱ł𝘂𝘇̇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗯𝘆𝘁𝘂 𝘀́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼. 𝗪 𝗿𝗮𝗺𝗮𝗰𝗵 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱ł𝘂𝘇̇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗯𝘆𝘁𝘂 𝘀́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼 (𝘄𝗰𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇𝘆 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗮𝘇𝗱 𝗹𝘂𝗯/𝗶 𝗽𝗼́𝘇́𝗻𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇𝘆 𝘄𝘆𝗷𝗮𝘇𝗱) 𝗽𝗿𝗼𝗽𝗼𝗻𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗷𝗮𝗹𝗻𝗮̨ 𝗰𝗲𝗻𝗲̨ 𝗽𝗼𝗯𝘆𝘁𝘂 𝘇𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗲̨ 𝘇 𝘄𝘆𝘇̇𝘆𝘄𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲𝗺 𝘄 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗮𝗰𝗶 𝘀́𝗻𝗶𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗶 𝗼𝗯𝗶𝗮𝗱𝗼𝗸𝗼𝗹𝗮𝗰𝗷𝗶.
𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗗𝗼𝗱𝗮𝘁𝗸𝗼𝘄𝗲:
Hotel zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w programie (dot. dni lub godzin) przy poszczególnych punktach programu.
𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗝𝗘 𝗜 𝗥𝗘𝗭𝗘𝗥𝗪𝗔𝗖𝗝𝗔:
tel. +48 (89) 642 70 00
e-mail: [email protected]
https://www.hotelanders.pl/oferty/wielkanoc-na-mazurach

Szczegóły

Początek:
marzec 29 o godz. 16:00
Koniec:
kwiecień 1 o godz. 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.hotelanders.pl/oferty/wielkanoc-na-mazurach

Miejsce wydarzenia

Hotel Anders
ul. Spacerowa 2
Stare Jabłonki,14-133
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Za przebieg wydarzenia odpowiada organizator

pl_PLPolski
Skip to content