plcsende
Loading…

Projekty

Projekt „TurysTYka w mig” dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Realizowany będzie przez Stowarzyszenie ZLOT przez osiem miesięcy w okresie od dnia: 01.04.2020 do dnia 30.11.2020 w województwie warmińsko-mazurskim, na terenie powiatów ostródzkiego, iławskiego, olsztyńskiego, części powiatu elbląskiego tworzących subregion Mazury Zachodnie. CELEM GŁÓWNYM projektu „TurysTYka w mig” jest zwiększenie zaangażowania społeczności lokalnej u 30 osób w wieku 18-66 lat zamieszkujących subregion Mazur Zachodnich w okresie od 01.04.2020 do 30.11.2020.

Cel główny będzie realizowany poprzez: aktywizację 30 osób z branży turystycznej i około turystycznej (w tym 5 głuchoniemych) z subregionu Mazur Zachodnich w tworzeniu elementów marki turystycznej, poczuciu odpowiedzialności za wytworzone narzędzia promocyjne, podniesieniu kwalifikacji przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb osób głuchych i głuchoniemych jako potencjalnych turystów.

 

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu – Marlena Rogowska pod numerem telefonu 501 220 085

 

Do pobrania:

Regulamin udziału

Deklaracja uczestnictwa

RODO

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

 

Więcej w tej kategorii: « Do pobrania

Kontakt

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna
Pl. 1000-lecia P.P. 1A, 14-100 Ostróda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Design © Roni.pl Mazury Zachodnie. All rights reserved.

Log in

create an account